kancelaria rafał myć lublin 1

- Zespół -

kadra zespol copy

„Praca zespołowa, Zbieganie się razem to początek. Trzymanie się razem to postęp.

Wspólna praca to sukces”.

–Henry Ford

Nasz zespół

Kancelaria Prawna zarządzana jest przez adwokata Rafała Myć, który zbudował wokół siebie profesjonalny i zaangażowany zespół świadczący usługi prawne dla mieszkańców Lublina i okolic. Składa się on z doświadczonych radców prawnych oraz aplikantów o zróżnicowanych zainteresowaniach i specjalizacjach w obrębie prawa. To dlatego Kancelaria może świadczyć tak wszechstronne usługi. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o adwokatach i radcach prawnych tworzących jej zespół.

DSC5705 Edit

adw. Rafał Michał Myć

Świadczeniem pomocy prawnej zajmuję się od 2008 roku, początkowo jako wolontariusz w Fundacji „Akademia Iuris” oraz Fundacji „Instytut na rzecz Państwa Prawa” w Lublinie, a następnie jako aplikant radcowski, radca prawny (wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie pod nr LB-1909) oraz adwokat Izby Adwokackiej w Lublinie. Mam bogate doświadczenie zawodowe również w branży finansowej: w latach 2008 – 2015 pracowałem w Expander Advisors Sp. z o. o., Nordea Bank Polska S.A. oraz BNP Paribas Bank Polska S.A. Dzięki temu jestem doskonale zaznajomiony z działalnością sektora bankowego i rynków kapitałowych. Dotychczasowa praktyka nauczyła mnie również profesjonalnego i rzetelnego podejścia do Klienta oraz budowania długotrwałych relacji.

W trakcie dotychczasowej kariery zawodowej prowadziłem kilkadziesiąt spraw sądowych. Zdobyte doświadczenie i posiadana wiedza, powiązane z uczciwością i rzetelnością, umożliwiają mi świadczenie pomocy prawnej na najwyższym poziomie. Do każdej powierzonej mi sprawy podchodzę z pasją i zaangażowaniem

r.pr. Leszek Sendłak

Leszek Sendłak – radca prawny
Absolwent wydziału prawa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Po odbyciu aplikacji radcowskiej i złożeniu egzaminu radcowskiego został wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie. W swojej praktyce zawodowej koncentruje się głównie na prowadzeniu negocjacji i procesów gospodarczych oraz zagadnieniach korporacyjnych prawa spółek ze szczególnym uwzględnieniem przekształceń podmiotowych oraz sporów pomiędzy wspólnikami/akcjonariuszami i członkami organów spółek. Ponadto specjalizuje się w prawie pracy, prawie obrotu nieruchomościami oraz prawie rodzinnym. Od kilku lat zajmuje się bieżącą obsługą podmiotów gospodarczych.

DSC5664 Edit

r.pr. Elżbieta Kwiatkowska

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie oraz Podyplomowych Studiów z Rachunkowości i finansów w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. Odbyła aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie. Posiada wieloletnie doświadczenie w reprezentowaniu przedsiębiorców i klientów indywidualnych przed sądami wszystkich instancji w sporach sądowych z zakresu prawa cywilnego, w szczególności w zakresie windykacji roszczeń w stosunkach pomiędzy przedsiębiorcami oraz dochodzenia roszczeń odszkodowawczych powstałych w następstwie szkód komunikacyjnych. Do jej obszarów praktyki zalicza się ponadto szeroko pojęte prawo cywilne, w tym: prawo rodzinne, prawo pracy i ubezpieczeń oraz prawo administracyjne.

Prywatnie mama i pasjonatka żeglarstwa.

DSC5624 Edit

Adwokat Lublin – Profil firmowy w Google

30018481 352

Nasza kancelaria oferuje szeroki zakres usług prawnych, które obejmują wiele dziedzin prawa. Jednakże, jeżeli Państwa potrzeba lub problem prawny nie jest bezpośrednio wymieniony na naszej liście usług, zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią. Jesteśmy otwarci na nietypowe i trudne sprawy, ponieważ mamy  na względzie to, że każda sytuacja prawna jest unikalna. Nasz doświadczony zespół prawników podejmie się wyzwania i dokładnie przeanalizuje Państwa sytuację, aby zaproponować odpowiednio dobrane rozwiązania. Skontaktujcie się z nami, aby omówić potrzeby prawne i ustalić, jak możemy pomóc.

Zadzwoń
Nawigacja