001

- Kontakt -

narutowicza lublin kancelaria

- Kontakt -

Adwokat Rafał Myć w ramach działalności Kancelarii prawnej z siedzibą w mieście Lublin, umożliwia dostęp do kompleksowych usług prawniczych. Adwokaci i radcy prawni stanowiący zespół kancelarii wykazują się pełnym profesjonalizmem przy podejściu do każdej sprawy, a dzięki dużemu doświadczeniu zapewniają szeroki zakres wsparcia. Zdajemy sobie sprawę z wielu obaw, które mogą niepokoić Klientów przed kontaktem z radcą prawnym czy adwokatem, dlatego w swojej działalności przykładamy najwyższą wagę do Państwa komfortu oraz spokoju. Kontakt z Kancelarią umożliwia umówienie spotkania z prawnikiem, ale również pozwala poznać odpowiedzi na wiele nurtujących Państwa pytań. Wszelkie niezbędne dane podajemy poniżej – zapraszamy.

NIP: 5372389416

Nazwa banku: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Numer konta PL 29 1600 1462 1858 6307 3000 0001

Godziny pracy:
Poniedziałek- Piątek 9:00 – 17:00

Proszę o wcześniejszą rezerwację terminu spotkania drogą telefoniczną bądź mailową. Istnieje również możliwość spotkania poza kancelarią, w miejscu wskazanym przez Klienta oraz w formie wideokonferencji.

INFORMACJE

  • ul. Narutowicza 14/1, 20-004 Lublin
    tel. 81 740 42 93
  • tel. kom. 500-465-516
  • rafal.myc@rm-kancelaria.pl
    biuro@rm-kancelaria.pl

Kancelaria Adwokacka adw. Rafał Myć

Pomoc i porady prawne w rozwiązywaniu sporów i problemów

Adwokat Lublin – Profil firmowy w Google

30018481 352

Zakres usług prawnych Lublin

Nasza kancelaria oferuje szeroki zakres usług prawnych, które obejmują wiele dziedzin prawa. Jednakże, jeżeli Państwa potrzeba lub problem prawny nie jest bezpośrednio wymieniony na naszej liście usług, zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią. Jesteśmy otwarci na nietypowe i trudne sprawy, ponieważ mamy  na względzie to, że każda sytuacja prawna jest unikalna. Nasz doświadczony zespół prawników podejmie się wyzwania i dokładnie przeanalizuje Państwa sytuację, aby zaproponować odpowiednio dobrane rozwiązania. Skontaktujcie się z nami, aby omówić potrzeby prawne i ustalić, jak możemy pomóc.

Kancelaria Adwokacka adw. Rafał Myć
Kancelaria Adwokacka adw. Rafał Myć
Zadzwoń
Nawigacja